Rezervace

1.1. Závazná rezervace pronájmu apartmánu vzniká až při dokončení objednávky (ze strany nájemce a následně zasláním potvrzení (voucheru) ze strany pronajímatele apartmánu na emailovou adresu která byla zadána do rezervace společně s ostatními údaji.


1.2. Pro dokončení závazné rezervace je nutné buď uhradit 50 % z ceny pronájmu bankovním převodem, nebo dát garanci platební kartou. V případě platy bankovním převodem bude vystavena faktura nejpozději 10 dní po uskutečnění rezervace a zaslána na uvedenou emailovou adresu. Faktura na částku 50 % z ceny pronájmu bude vystavena na základě definice platby a fakturačních údajů uvedené v rezervaci ze strany nájemce.


1.3. Pronájem apartmánu je možný pouze na dvě a více nocí (mimo hlavní sezonu), týdenní pronájem od soboty do soboty (v hlavní sezoně). Pro podmínky dlouhodobých pronájmů je nutné kontaktovat pronajímatele apartmánů telefonicky nebo prostřednictvím emailu.

Storno podmínky

2.1. 

do 30. dní před příjezdem bez poplatku

30. - 21. dní před příjezdem storno poplatek 50% z celkové částky
20. - 15. dní před příjezdem storno poplatek 75% z celkové částky
14. - 1. dní před příjezdem storno poplatek 100% z celkové částky


2.2. Zrušení objednávky pronájmu lze provést pouze písemně na adresu pronajímatele apartmánů (e-mail, doporučený dopis).


Restrikce

3. Apartmán je možné obývat pouze osobami uvedenými v registrační kartě a v maximálním počtu osob dle kapacity apartmánu. Počty osob jsou definovány u každého apartmánu zvlášť.

Úklid

4. V ceně pronájmu je zahrnuto: 1x úklid po ukončení pobytu, lůžkoviny, ručníky + osušky dle počtu osob

Cena za pronájem

5.1. Cena za pronájem apartmánu, je cena včetně všech energií, pokud není uvedeno jinak. 

V ceně není zahrnut rekreační poplatek městu za dospělou osobu/den 30,- pokud není uvedeno jinak.  


5.2. V ceně pronájmu apartmánu je k dispozici 1x parkovací stání, rezervace není nutná.

Převzetí / předání

6.1. Převzetí apartmánu je možné v první den pronájmu od 15:00 do 19:00 hod. Předání apartmánu v den ukončení pronájmu do 10:00 hod, pokud není uvedeno jinak


6.2. V případě pozdějšího převzetí / předání je potřeba informovat pronajímatele apartmánů předem.

Ostatní služby

7.1. V celém objektu je kouření přísně zakázáno.


7.2. Domácí zvířata jsou povolena za poplatek.


7.3. Nájemce se zavazuje k úhradě vzniklých škod, které způsobí. V případě zjištěných závad a poškozených věcí v apartmánu musí nájemce upozornit pronajímatele apartmánu bezprostředně po převzetí apartmánu. V opačném případě budou škody účtovány na vrub nájemce.


7.4. Při porušení smluvních podmínek je pronajímatel oprávněn nájemci okamžitě vypovědět nájemní smlouvu a vykázat jej z objektu.

Provozovatel

DOME s.r.o.

Šeříková 787, 273 43 Buštěhrad 


Apartmány DOME
Doksy u Máchova jezera


Apartmany DOME A a B, Nad Školou 1021, 472 01 Doksy

Apartman DOME C, Jiráskova 430, 472 01 Doksy